Viber, WhatsApp: +7 (910) 159-83-28; +380 (50) 870 70 70.

Зарегистрируйтесь на сайте, чтобы получать последние обновления и новости!

Регистрация               

Очистите душу от гнева и только тогда надевайте корону!


Ілхам Ісмаїлов - людина, яка приносить удачу

Інтерв'ю Олени Бойко про Ілхама Ісмаїлова в газеті «Високий Замок» (15.01.2005):
Ілхам Ісмаїлов - людина, яка приносить удачу
Як відомо, журналісти - народ недовірливий, і аж ніяк не схильні приймати на віру численні "сенсації", що заповнюють наш інформаційний простір.
Тому, коли на екрани телебачення вийшла ціла серія документальних фільмів про Ілхама Ісмаїлова, виникло непереборне бажання поспілкуватись з тележурналістом, який безпосередньо брав участь у зйомках цього матеріалу, Оленою Бойко. Тим більше, що вона стверджує про те, що знайомство з Ілхамом змінило і її особисте життя.


- Олено, а як взагалі відбулося твоє знайомство з Ілхамом Ісмаїловим?
- Чесно кажучи, це була випадковість - хоча дехто небезпідставно вважає, що всі випадковості у нашому житті заздалегідь заплановані якимись "вищими силами". Рік тому, перед Новим роком, нам знадобилося відзняти якийсь цікавий, може, трохи містичний сюжет про те, що очікує нас і нашу країну у прийдешньому році. Але хотілося почути думку людини, яку називають провидцем,знахарем і магом - і котра, водночас, живе саме у Львові. Ми з колегами передивилися цілу купу газет з оголошеннями всіляких "провидців" - проте жоден з них не погодився взяти участь у зйомках. Чесно кажучи, після розмов з цими людьми особисто в мене виникло враження, що їхня діяльність - суцільний блеф, що вони вміють "пророкувати" лише за заздалегідь спланованим сценарієм, і лише тим, про кого мають конкретну інформацію. Коли ми вже майже втратили надію, буквально в останній день вдалося через газету "Експрес" зв'язатись з Ілхамом. І він виявився єдиною людиною, котра не побоялась показати своє справжнє, а не "рекламне" обличчя, і без попередньої підготовки відповідати на мої запитання перед камерою.

- І що? Спілкування з ним справило на тебе якесь особливе враження?
- Як не дивно - так! Річ у тім, що мені доводилось вже стикатись з дуже відомими "загадковими особистостями": Анатолієм Кашпіровсь-ким, Павлом Глобою. І я абсолютно критично і досить реалістично ставлюся до всіх отих численних "спа-сителів", котрі зараз множаться як гриби після дощу.
Мене під час тієї першої зустрічі дуже вразила позиція Ілхама - він не "викручувався", розкидаючись загальними фразами, не закликав всіх поголовно "зцілюватись і знімати причину", а наводив абсолютно конкретні причини тих чи інших проблем. Зрештою, я особисто переконалась в його дарі провидця - адже коли ми вперше побачились, він абсолютно нічого не знав про мене, але сказав про деякі речі, яких не знали навіть мої колеги зі знімальної групи. Зрештою, з нами в той день була ще діачина-практикантка, котра зіткнулася з тим самим явищем.

- А чому потім виникла ідея зняти документальний фільм про Ілхама?
- Після того новорічного сюжету моя знайома попросила мене познайомити її з Ілхамом Ісмаїловим, бо мала проблеми в родині. Але фактично я і не могла їй допомогти - бо жодних координат, де його шукати, не знала - адже у журналістів немає потреби продовжувати спілкуватись з героями своїх сюжетів! Тому приятелька якось сама потрапила на прийом до Ілхама. Коли я зустріла її через декілька тижнів - була просто вражена змінами в її вигляді: замість виснаженої, заклопотаної "сіренької мишки" побачила гарну веселу жінку з сяючими очима, яка не хотіла нічого конкретного відповісти на мої численні запитання, лише сказала: "Тепер я справді переконалась, що Ілхам має якусь дивовижну силу!". Це страшенно мене зацікавило, бо я знала, що приятелька довго і безрезультатно намагалась позбутись своїх проблем. І я знову вирішила зустрітись з Ілхамом, щоб дізнатись, яким чином це йому вдалося?!

- Він розкрив тобі свої секрети?
- Найдивніше - в Ілхама немає "секретів"! Він не задурює людині голову, не використовує якихось незрозумілих обрядів, не залякує людей "карою за гріх і непослух". Єдине, чого він вимагає, - щирості під час розмови, і абсолютно конкретно дає поради кожній людині, як позбутись саме її проблем.

- Але в оголошеннях про прийом Ілхама були такі висловлювання, як "провидець", "позбавляє причини, вроків"... Хіба не те саме обіцяють інші?
- По-перше, "обіцяти" і "позбавляти" - це різні речі! Зрештою, як стверджує сам Ілхам, формулювання залежить від освітнього рівня того, хто до нього звертається. Ми живемо у третьому тисячолітті, і ні для кого не секрет, що енергоінформаційні поля реально існують, що певні технології впливу на свідомість людини - зокрема НЛП - широко використовуються не лише в "оборонці", а навіть у бізнесі. Тому те, що більш освічені люди називають "енергетичним ударом" -хтось називає "причиною" або "вроками". Так чи інакше, Ілхам абсолютно вмотивовано доводить, що більшість наших проблем виникає внаслідок або стороннього негативного впливу, або через наші власні помилки: неправильний спосіб життя, заздрість, лихослів'я тощо.

- І ти особисто в це віриш? Чи достатньо "бути чемним", щоб зникли всі проблеми?
- Це, напевно, дуже спрощене формулювання! Так, треба вести здоровий спосіб життя. Так, треба навчитись контролювати свої емоції. Але цього, напевно, недостатньо. Ілхам - це не "спаситель". Це, швидше, вчитель, наставник, який вміє навчити, як захиститись від чужого негативного впливу. Ілхам має енергетику справді надзвичайно сильну та позитивну. Він не лише вчить людину працювати над собою - він вчить її бути рішучою, сильною, незалежною. Але і сам працює разом з нею. До речі, всі, хто до нього звертаються, - продовжують з ним спілкуватись і після "зникнення" своїх проблем. Ілхам певною мірою захищає від подальших негараздів.

- Отож ти брала участь у зйомках документального фільму про Ілхама Ісмаїлова. Але ти казала, що він якось вплинув і на твоє життя?
- Так, ми відзняли документальний фільм про унікальний дар Ілхама. Але оскільки люди, які до нього звертаються, не завжди хочуть, щоб хтось про це знав - тим більше нехочуть розповідати про свої проблеми перед телекамерою! - я вирішила сама на собі випробувати його можливості.
Тим більше, що у той час в мене також вистачало особистих проблем і у стосунках з чоловіком, і зі здоров'ям дитини, і на роботі. Те, що розповідають люди, -одне, а переконатись на собі - цілком інше.

- Чи відразу Ілхам погодився на такий експеримент?
- До речі, він не те що погодився - це взагалі була його ідея. Тобто, як я розумію, він тоді відчував мій скептицизм, і хотів довести мені, а може, і чогось навчити. Адже загальновідомо, якщо люди не в змозі чогось зрозуміти - то це не означає, що це "щось" не існує! Він вислухав мене, дав певні поради, провів обряд очищення і подарував два талісмани: один для мене, другий - для доньки, яка має дуже серйозну ендокринну хворобу. Це було у лютому, а вже у травні моє життя докорінно змінилося. І як би критично я не була налаштована - це факт. Хоча, можливо, не все я можу навіть сама собі пояснити.

- Потім було відзнято ще декілька фільмів. Чому?
- В першу чергу, тому, що на адресу студії почала надходити величезна кількість листів. І з конкретними запитаннями з приводу тієї чи іншої проблеми, і з проханням більше розповісти про самого Ілхама Ісмаїлова, бо дехто чув про нього, але з тієї чи іншої причини не наважувався до нього звертатись. До речі, вислови типу "християни, звертайтесь за спасінням лише до християн" - часом були причиною таких побоювань.

- А особисто ти вважаєш, що національна чи релігійна приналежність не має у таких питаннях жодного значення?
- Зустрічне запитання: а Добро і Зло мають національність або належність до релігійних конфесій?
Чи підлий, заздрісний українець чимось відрізняється від підлого заздрісного китайця? Є речі, категорії, які не мають національності. Є Бог - один для всіх, він, можливо, має різні імена, як різними мовами ми називаємо хліб, любов, ненависть. Але є і люди, які справді вміють навчити, як змінити своє життя на краще. І є шарлатани, котрі "знімають причину" в проміжку між приготуванням борщу та миттям підлоги. Все це - об'єктивна реальність.
Я, Олена Бойко, людина, яка достеменно переконалась у тому, що Ілхам Ісмаїлов реально може. А як вирішувати свої проблеми - особиста справа кожного.

Петро ІВАНЧУК
скачать dle 12.1